Ohňostroje Minergis – Ohňostroje pro každou příležitost Cheb

Zábavná pyrotechnika udělá z vašeho večírku slavnost

Specializujeme se na provádění ohňostrojových show pro různé příležitosti. Od velkolepého přivítání nového roku po speciální svatební ohňostroj s hořícími nápisy. Zábavná pyrotechnika v sadách je k dostání také v našem e-shopu. Tyto samoobslužné ohňostroje jsou určeny pro soukromé akce a večírky.

  • Stavební mlýn 363/5
  • Mariánské Lázně - Úšovice
  • 353 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zahradní, svatební nebo silvestrovský ohňostroj

Ohňostroj už dávno není spojován jen s novoročními oslavami. Po celý rok plníme přání svých klientů, ať už jde o velkolepou show s hudbou pro celé město nebo zahradní ohňostroj na rodinné party. Máme za sebou již dva tisíce realizací ohňostrojů při sportovních událostech, festivalech, koncertech, silvestrovských oslavách včetně velkého novoročního ohňostroje v Praze. Zajímavostí jsou například interiérové ohňostroje, světelné srdce či nápisy pro novomanžele a oslavence. Máme k dispozici špičkový arzenál světelných a zvukových efektů.

Zajišťujeme nejen samotné ohňostroje a pyromuzikální show, ale zabýváme se také produkcí akcí pod širým nebem. Zpracujeme kompletní dramaturgii akcí včetně kulturního programu, zajistíme vystoupení známých umělců, zpěváků, komiků či kouzelníků. Samozřejmostí je velkoplošná projekce, profesionální moderování a kvalitní občerstvení.

Zábavní pyrotechnika v samoobslužném balení

Více než 200 druhů zábavné pyrotechniky si můžete také sami zakoupit v našem e-shopu. Můžete si vybrat jednotlivé prvky nebo zakoupit celou samoobslužnou sadu. Skladem máme například římské svíce, létající lampiony, dýmovnice, petardy nebo pochodně. Jediným škrtnutím sirky si můžete sami doma odpálit zahradní ohňostroj, který vám zašleme na dobírku. Zábavná pyrotechnika je bezpečná a velmi kvalitní. Naše zboží zakoupíte online či u našich partnerů v Hradci Králové, Pardubicích, Mladé Boleslavi, Praze a Karlových Varech.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce